Contact:

Adres molen: Veldstraat 39, 5751 AA Deurne

Email: 
info@holtensmolen.nl

Post adres stichting
Secretariaat Stichting Holten's Molen
Raadhuisstraat 1   
5751 LX Deurne
secretariaat@holtensmolen.nl


Gegevens Stichting
RSIN/Fiscaal nummer NL006688913B01  (BTW nr.)
Kamer van Koophandel: 41091415
Bankrekening: NL47RABO 0170.8441.45

 

Contactpersonen en medewerkers
 

Excursies en rondleidingen
Charles de Theije
Tel: 0493–32 23 48 / 06 30 54 60 21
excursies@holtensmolens.nl

Winkel
Emmie Berkers
Tel. 0493–31 63 48
Winkel@holtensmolen.nl

Maalderij
Jan van Woezik
Tel. 06 25 50 77 48
maalderij@holtensmolen.nl

Olieslagerij
Jan van Erp
Tel. 06 11 91 32 97
olieslagerij@holtensmolen.nl

Zagerij
Frans van Oosterhout
Tel. 0493–32 34 72
zagerij@holtensmolen.nl

Medewerkers
Bekijk alle medewerkers van Holten's Molen