Contact:

Adres molen: Veldstraat 39, 5751 AA Deurne

Email: 
info@holtensmolen.nl

Post adres stichting
Secretariaat Stichting Holten's Molen
Raadhuisstraat 1   
5751 LX Deurne
secretariaat@holtensmolen.nl


Gegevens Stichting
RSIN/Fiscaal nummer NL006688913B01  (BTW nr.)
Kamer van Koophandel: 41091415
Bankrekening: NL47RABO 0170.8441.45

 

Contactpersonen en medewerkers
 

In verband met de nieuwe privacy wetgeving worden de namen van de contactpersonen niet meer vermeld. Voor informatie etc. kunt u via onderstaande email adressen contact opnemen.

Excursies en rondleidingen
excursies@holtensmolens.nl

Winkel
Winkel@holtensmolen.nl

Maalderij
maalderij@holtensmolen.nl

Olieslagerij
olieslagerij@holtensmolen.nl

Zagerij
zagerij@holtensmolen.nl

Medewerkers
Bekijk alle medewerkers van Holten's Molen en ons privacybeleid